VYŠIMA Spiš Torysky Súprava na ručné vyšívanie

17,00 

VYŠIMA Spiš Torysky je súprava na ručné vyšívanie s typickým spišským motívom. Obsahuje všetko, čo potrebuješ – krúžok na vyšívanie, látku s regionálnym motívom, špeciálnu ihlu, nite, návod, predlohu a pomôcky na osadenie.

+1

Na sklade

Popis

Premyslený obsah
s dôrazom na tradíciu

Kolekcia Môj domov 2017

VYŠIMA Spiš Torysky

Lokálne vzory

V súpravách vám ponúkame fragmenty tradičných vzorov zo slovenských regiónov, ktoré vám vďaka VYŠIME prirastú k srdcu. Vyšívaním súprav z kolekcie Môj domov objavíte zabudnutú krásu Slovenska.

Netradičné farby

Farby vyberáme tak, aby sa ľudové vzory hodili aj do súčasných interiérov. Vhodnými kombináciami tvarov a farieb si môžete vytvoriť citlivo zladené doplnky do svojej domácnosti.

vysivka torysky popis - VYŠIMA Spiš Torysky Súprava na ručné vyšívanie

Premyslený obsah

VYŠIMA obsahuje všetko potrebné na výšivku. Skombinovali sme materiály a nástroje tak, aby bolo pre vás vyšívanie radosťou bez ohľadu na to, či s výšivkou začínate alebo už máte čo-to za sebou.

Podrobný návod

Pripravili sme pre vás dobre zrozumiteľný návod, podľa ktorého krok po kroku zvládnete nielen vyšívanie, ale aj finálne osadenie výšivky do rámčeka.

VYŠIMA Spiš Torysky

Ahoj!

Volám sa VYŠIMA a som súprava na ručné vyšívanie s typickým spišským motívom. Som dobre premyslená a obsahujem všetko, čo potrebuješ – krúžok na vyšívanie, látku s regionálnym motívom, špeciálnu ihlu, nite, návod, predlohu a pomôcky na osadenie.

Keď si ma vyšiješ, vyrobíš si 18 cm dekoračný krúžok s autentickým motívom z Knižnice ÚĽUVU s nápisom Môj domov, ktorý môžeš zavesiť na stenu alebo niekomu darovať.

Som tu naozaj pre každého – mamy, sestry, dcéry, synov, babky a dokonca aj oteckov! Moji autori však odporúčajú, aby si mal/a viac ako 10 rokov. Ak si ešte nikdy nevyšíval/a, nemaj strach, nájdeš vo mne podrobný návod s nákresmi stehov, ktorý ťa bude viesť krok po kroku. Výroba celého krúžku ti v závislosti od tvojej šikovnosti zaberie približne päť príjemne strávených hodín.

Viac informácií nájdeš v pribalenom návode.

V roku 2016 sme v súťaži Nadácie Slovenskej sporiteľne Moderný remeselník Slovenska získali ocenenie Inovatívny remeselník roku 2016. Viac informácií nájdete v tomto článku.

Na čistenie od prachu použite jemnú suchú utierku alebo lepiaci valček na textil.

Viac o našej tvorbe si môžete prečítať v našich článkoch na Blogu.

Alebo nás sledujte na Facebooku.

+1

Ďalšie informácie

Veľkosť:

18 cm

Farba:

červená, čierna, zelená

Materiál:

zmes bavlny

Popis:

Ahoj!
Volám sa VYŠIMA a som súprava na ručné vyšívanie s typickým spišským motívom. Som dobre premyslená a obsahujem všetko, čo potrebuješ – krúžok na vyšívanie, látku s regionálnym motívom, špeciálnu ihlu, nite, návod, predlohu a pomôcky na osadenie.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “VYŠIMA Spiš Torysky Súprava na ručné vyšívanie”

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.