VYŠIMA Nitra Súprava na ručné vyšívanie

17,00 

VYŠIMA Nitra je súprava na ručné vyšívanie s typickým nitrianským motívom. Obsahuje všetko, čo potrebuješ – krúžok na vyšívanie, látku s regionálnym motívom, špeciálnu ihlu, nite, návod, predlohu a pomôcky na osadenie.

Na sklade

Popis

Premyslený obsah
s dôrazom na tradíciu

Kolekcia Môj domov 2017

VYŠIMA Nitra

Lokálne vzory

V súpravách vám ponúkame fragmenty tradičných vzorov zo slovenských regiónov, ktoré vám vďaka VYŠIME prirastú k srdcu. Vyšívaním súprav z kolekcie Môj domov objavíte zabudnutú krásu Slovenska.

Netradičné farby

Farby vyberáme tak, aby sa ľudové vzory hodili aj do súčasných interiérov. Vhodnými kombináciami tvarov a farieb si môžete vytvoriť citlivo zladené doplnky do svojej domácnosti.

vysivka nitra popis - VYŠIMA Nitra Súprava na ručné vyšívanie

Premyslený obsah

VYŠIMA obsahuje všetko potrebné na výšivku. Skombinovali sme materiály a nástroje tak, aby bolo pre vás vyšívanie radosťou bez ohľadu na to, či s výšivkou začínate alebo už máte čo-to za sebou.

Podrobný návod

Pripravili sme pre vás dobre zrozumiteľný návod, podľa ktorého krok po kroku zvládnete nielen vyšívanie, ale aj finálne osadenie výšivky do rámčeka.

VYŠIMA Nitra

Ahoj!

Volám sa VYŠIMA a som súprava na ručné vyšívanie s typickým nitrianským motívom. Som dobre premyslená a obsahujem všetko, čo potrebuješ – krúžok na vyšívanie, látku s regionálnym motívom, špeciálnu ihlu, nite, návod, predlohu a pomôcky na osadenie.

Keď si ma vyšiješ, vyrobíš si 18 cm dekoračný krúžok s autentickým motívom z Knižnice ÚĽUVU s nápisom Môj domov, ktorý môžeš zavesiť na stenu alebo niekomu darovať.

Som tu naozaj pre každého – mamy, sestry, dcéry, synov, babky a dokonca aj oteckov! Moji autori však odporúčajú, aby si mal/a viac ako 10 rokov. Ak si ešte nikdy nevyšíval/a, nemaj strach, nájdeš vo mne podrobný návod s nákresmi stehov, ktorý ťa bude viesť krok po kroku. Výroba celého krúžku ti v závislosti od tvojej šikovnosti zaberie približne päť príjemne strávených hodín.

Viac informácií nájdeš v pribalenom návode.

V roku 2016 sme v súťaži Nadácie Slovenskej sporiteľne Moderný remeselník Slovenska získali ocenenie Inovatívny remeselník roku 2016. Viac informácií nájdete v tomto článku.

Na čistenie od prachu použite jemnú suchú utierku alebo lepiaci valček na textil.

Viac o našej tvorbe si môžete prečítať v našich článkoch na Blogu.

Alebo nás sledujte na Facebooku.

Ďalšie informácie

Veľkosť:

18 cm

Farba:

biela, ružová, zelená

Materiál:

zmes bavlny

Popis:

Ahoj!
Volám sa VYŠIMA a som súprava na ručné vyšívanie s typickým nitrianským motívom. Som dobre premyslená a obsahujem všetko, čo potrebuješ – krúžok na vyšívanie, látku s regionálnym motívom, špeciálnu ihlu, nite, návod, predlohu a pomôcky na osadenie.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “VYŠIMA Nitra Súprava na ručné vyšívanie”

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.