Zľava!
 

VYŠIMA Kto sa hľadá Súprava na ručné vyšívanie

17,00  15,00 

VYŠIMA Kto sa hľadá je súprava na ručné vyšívanie s výrokom, ktorý priniesol sám život. Obsahuje všetko, čo potrebuješ – krúžok na vyšívanie, látku s motívom, špeciálnu ihlu, nite, návod, predlohu a pomôcky na osadenie.

0

Na objednávku (do 2 týždňov)

Popis

Premyslený obsah
a moderný dizajn

Kolekcia Deň ako vyšitý 2017

VYŠIMA Kto sa hľadá

Geometrické vzory

V súpravách spájame nápisy a jednoduché geometrické vzory. Motívy sme vybrali tak, aby ste pri ich vyšívaní unikli od každodenných starostím a užili si pravý oddych, pretože vám chceme dopriať deň ako vyšitý.

Pestré farby

Farby vyberáme tak, aby sa výšivka hodila aj do súčasných interiérov. Vhodnými kombináciami tvarov a farieb si môžete vytvoriť citlivo zladené doplnky do svojej domácnosti.

vysivka kto sa hlada popis - VYŠIMA Kto sa hľadá Súprava na ručné vyšívanie

Premyslený obsah

VYŠIMA obsahuje všetko potrebné na výšivku. Skombinovali sme materiály a nástroje tak, aby bolo pre vás vyšívanie radosťou bez ohľadu na to, či s výšivkou začínate alebo už máte čo-to za sebou.

Podrobný návod

Pripravili sme pre vás dobre zrozumiteľný návod, podľa ktorého krok po kroku zvládnete nielen vyšívanie, ale aj finálne osadenie výšivky do rámčeka.

VYŠIMA Kto sa hľadá

Ahoj!

Volám sa VYŠIMA a som súprava na ručné vyšívanie s výrokom, ktorý priniesol sám život. Som dobre premyslená a obsahujem všetko, čo potrebuješ – krúžok na vyšívanie, látku s motívom, špeciálnu ihlu, nite, návod, predlohu a pomôcky na osadenie.

Keď si ma vyšiješ, vyrobíš si 18 cm dekoračný krúžok, ktorý môžeš zavesiť na stenu alebo niekomu darovať.

Som tu naozaj pre každého – mamy, sestry, dcéry, synov, babky a dokonca aj oteckov! Moji autori však odporúčajú, aby si mal/a viac ako 10 rokov. Ak si ešte nikdy nevyšíval/a, nemaj strach, nájdeš vo mne podrobný návod s nákresmi stehov, ktorý ťa bude viesť krok po kroku. Výroba celého krúžku ti v závislosti od tvojej šikovnosti zaberie približne päť príjemne strávených hodín.

Viac informácií nájdeš v pribalenom návode.

V roku 2016 sme v súťaži Nadácie Slovenskej sporiteľne Moderný remeselník Slovenska získali ocenenie Inovatívny remeselník roku 2016. Viac informácií nájdete v tomto článku.

Na čistenie od prachu použite jemnú suchú utierku alebo lepiaci valček na textil.

Viac o našej tvorbe si môžete prečítať v našich článkoch na Blogu.

Alebo nás sledujte na Facebooku.

0

Ďalšie informácie

Veľkosť:

18 cm

Farba:

ružová, tyrkysová

Materiál:

zmes bavlny

Popis:

Ahoj!
Volám sa VYŠIMA a som súprava na ručné vyšívanie s výrokom, ktorý priniesol sám život. Som dobre premyslená a obsahujem všetko, čo potrebuješ – krúžok na vyšívanie, látku s motívom, špeciálnu ihlu, nite, návod, predlohu a pomôcky na osadenie.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “VYŠIMA Kto sa hľadá Súprava na ručné vyšívanie”

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.