VYŠIMA Bratislava súprava na ručné vyšívanie

17,00 

VYŠIMA Bratislava je súprava na ručné vyšívanie s mapou mesta Bratislava. Obsahuje všetko, čo potrebuješ – krúžok na vyšívanie, látku predtlačenou mapou, špeciálnu ihlu, nite, návod, predlohu a pomôcky na osadenie.

Na sklade

Popis

Premyslený obsah
s dôrazom na tradíciu

Kolekcia MESTO SiTY

VYŠIMA Bratislava – Staré mesto

MESTO SiTY

V súpravách vám ponúkame mapy miest a mestských častí. Vyšívaním súprav z kolekcie MESTO SiTY sa môžete ihlou prejsť uličkami svojho mesta a v spomienkach nanovo prežiť detské dobrodružstvá a prvé lásky.

Čierna a biela

Štýlová kombinácia čiernej a bielej nie je len ideálnym doplnkom pestrých interiérov, ale aj pripomenutím toho, že veci sú čierno-biele a že naše rozhodnutia formujú obraz mesta.

vysivka bratislava popis - VYŠIMA Bratislava súprava na ručné vyšívanie

Premyslený obsah

VYŠIMA obsahuje všetko potrebné na výšivku. Skombinovali sme materiály a nástroje tak, aby bolo pre vás vyšívanie radosťou bez ohľadu na to, či s výšivkou začínate alebo už máte čo-to za sebou.

Podrobný návod

Pripravili sme pre vás dobre zrozumiteľný návod, podľa ktorého krok po kroku zvládnete nielen vyšívanie, ale aj finálne osadenie výšivky do rámčeka.

VYŠIMA Bratislava

Ahoj!

Volám sa VYŠIMA a som súprava na ručné vyšívanie s mapou mesta Bratislava. Som dobre premyslená a obsahujem všetko, čo potrebuješ – krúžok na vyšívanie, látku s regionálnym motívom, špeciálnu ihlu, nite, návod, predlohu a pomôcky na osadenie.

Keď si ma vyšiješ, vyrobíš si 18 cm dekoračný krúžok s mapou mesta, ktorý môžeš zavesiť na stenu alebo niekomu darovať.

Som tu naozaj pre každého – mamy, sestry, dcéry, synov, babky a dokonca aj oteckov! Moji autori však odporúčajú, aby si mal/a viac ako 10 rokov. Ak si ešte nikdy nevyšíval/a, nemaj strach, nájdeš vo mne podrobný návod s nákresmi stehov, ktorý ťa bude viesť krok po kroku. Výroba celého krúžku ti v závislosti od tvojej šikovnosti zaberie približne päť príjemne strávených hodín.

Viac informácií nájdeš v pribalenom návode.

V roku 2016 sme v súťaži Nadácie Slovenskej sporiteľne Moderný remeselník Slovenska získali ocenenie Inovatívny remeselník roku 2016. Viac informácií nájdete v tomto článku.

Na čistenie od prachu použite jemnú suchú utierku alebo lepiaci valček na textil.

Viac o našej tvorbe si môžete prečítať v našich článkoch na Blogu.

Alebo nás sledujte na Facebooku.

Ďalšie informácie

Veľkosť:

18 cm

Farba:

biela, čierna

Materiál:

zmes bavlny

Popis:

Ahoj!
Volám sa VYŠIMA a som súprava na ručné vyšívanie s mapou mesta Bratislava – Straré mesto. Obsahujem všetko, čo potrebuješ – krúžok na vyšívanie, látku s predtlačenou mapou, špeciálnu ihlu, nite, návod, predlohu a pomôcky na osadenie.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “VYŠIMA Bratislava súprava na ručné vyšívanie”

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.