Tatranská láska
Ručne vyšívaný svadbokruh

42,00 

Svadbokruh Tatranská láska z kolekcie folkINak je ručne vyšívaný svadobný krúžok s iniciálami mladomanželov určený na nesenie obrúčok k oltáru.

Nie je skladom

Nie je skladom

Popis

Precízne detaily

a kvalitné materiály

Kolekcia folkINak 2016

Tatranská láska

Tradičné vzory

Svadbokruhy zdobíme ručne vyšívanými motívmi zo slovenských regiónov. Tie kedysi zdobili rukávce či zástery našich starých mám, dnes dostávajú novú šancu pri našich výnimočných príležitostiach.

Jedinečné spracovanie

Súčasťou svadbokruhu sú vždy iniciály, mená alebo dátum svadby. Preto každý svadbokruh prispôsobujeme podľa vašich individuálnych požiadaviek. Vďaka tomu sú jedinečným svadobným darom.

tatranska laska popis - Tatranská láska <br>Ručne vyšívaný svadbokruh

Viacnásobná radosť

Ak si chcete priniesť obrúčky k oltáru originálnym spôsobom, k svadbokruhu vám pribalíme ozdobné špendlíky, ktoré môžete zapichnúť do polstrovania a vytvoriť tak podušku na prstene.

Originálny dizajn

Svadbokruhy rámujeme do vyšívacích kruhov, ktoré pripomínajú ručnú prácu a jej hodnotu. Plastický efekt povrchu vytvára jemné polstrovanie, ktoré navyše dodáva neobyčajný vzhľad.

Svadbokruh Tatranská láska

z kolekcie folkINak je ručne vyšívaný svadobný krúžok s iniciálami mladomanželov určený na nesenie obrúčok k oltáru.

Okrem toho má krúžok niekoľko funkcií. Dá sa krásne využiť počas fotenia na originálne zaznamenanie  jedinečného svadobného dňa. Po svadbe si ho je možné doma zavesiť alebo položiť na poličku, aby mladomanželia náhodou nezabudli, ku komu patria 🙂

Výšivka vytvára na svadbokruhu reliéf, ktorý je ešte zvýraznený jemným polstrovaním. Vyšívací kruh vás prenesie do našej dielne v Levoči, kde sa každý deň obnovuje tradícia remesla ručnej výšivky.

Svadbokruh je výborný darček od rodiny či priateľov, ktorí sa rozhodnú milých mladomanželov prekvapiť. 

Samozrejme, nezabúdame ani na zaľúbených, ktorí svoju lásku ešte nejdú spečatiť. Aj oni môžu takto milo obdarovať svoju polovičku a ukázať jej, ako veľmi ju ľúbia.

Stačí, ak nám do objednávky napíšete mená zaľúbencov a krúžok môže byť už o pár dní u vás.

V roku 2016 sme v súťaži Nadácie Slovenskej sporiteľne Moderný remeselník Slovenska získali ocenenie Inovatívny remeselník roku 2016. Viac informácií nájdete v tomto článku.

Na čistenie od prachu použite jemnú suchú utierku alebo lepiaci valček na textil.

Viac o našej tvorbe si môžete prečítať v našich článkoch na Blogu.

Alebo nás sledujte na Facebooku.

Ďalšie informácie

Veľkosť:

17 cm

Farba:

viacfarebná

Materiál:

bavlna

Popis:

Svadbokruh Tatranská láska z kolekcie folkINak je ručne vyšívaný svadobný krúžok s iniciálami mladomanželov na nesenie obrúčok k oltáru. Dá sa tiež krásne využiť počas fotenia na originálne zaznamenanie svadobného dňa. Po svadbe si ho je možné doma zavesiť alebo položiť na poličku.
Okrem toho je svadbokruh výborný darček od rodiny či priateľov, ktorí sa rozhodnú milých mladomanželov prekvapiť.
Stačí, ak nám do poznámky pri objednávke napíšete mená zaľúbencov a dátum svadby. Krúžok môže byť už o pár dní u vás.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Tatranská láska
Ručne vyšívaný svadbokruh”

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.