Lucy s číslami Ručne vyšívané nástenné hodiny

78,00 

Lucy s číslami – ručne vyšívané nástenné hodiny v patinovanom vyšívacom kruhu.

Nie je skladom

Nie je skladom

Popis

Precízne detaily

a kvalitné materiály

Kolekcia 2016

Lucy s číslami

Prírodné vzory

Hodiny zdobíme ručne vyšívanými motívmi inšpirovanými rozmanitosťou prírody, ktorými poukazujeme na naše neoddeliteľné spojenie so svetom okolo nás. Pestrosť prírody odrážajú aj stehy použité pri vyšívaní.
Pretože v rozmanitosti je krása!

Zladené farby

Farby vyberáme tak, aby boli motívy autentické a hodili sa aj do súčasných interiérov. Vhodnými kombináciami tvarov a farieb vytvárame citlivo zladené doplnky pre každú domácnosť.

lucy s cislami popis - Lucy s číslami Ručne vyšívané nástenné hodiny

Tichý mechanizmus

Zvolili sme tiché hodinové strojčeky, aby bol tento model vhodný aj do spální. Pri zaspávaní vás nebude rušiť tikanie a vy si budete môcť dopriať kvalitný zaslúžený odpočinok.

Originálny dizajn

Hodiny rámujeme do vyšívacích kruhov, ktoré pripomínajú ručnú prácu a jej hodnotu.  Plastický efekt povrchu vytvára jemné polstrovanie, ktoré hodinám navyše dodáva neobyčajný vzhľad.

Ručne vyšívané nástenné hodiny Lucy s číslami v patinovanom vyšívacom kruhu

Prežiarte svoju obývačku hodinami, ktoré vás ručne vyšitým motívom vrátia k prírode. Výšivka vytvára na hodinách reliéf, ktorý je ešte zvýraznený jemným polstrovaním. Vyšívací kruh vás prenesie do našej dielne v Levoči, kde sa každý deň obnovuje tradícia remesla ručnej výšivky.

Hodiny sú výborné ako rýdzo slovenský prezent, originálny svadobný dar či ako milé prekvapenie. Vďaka svojej inakosti potešia nielen milovníkov prírody a ručnej tvorby, ale aj moderne zmýšľajúcich nadšencov dizajnu. V každom interiéri vytvoria nezameniteľný akcent. Svoje miesto si nájdu tak v moderných domácnostiach, ako aj na chalupe.

Na výrobu používame kvalitné prírodné materiály. Vďaka tichému strojčeku sú hodiny vhodné aj do spálne, kde nerušia svojím tikaním.

V roku 2016 sme v súťaži Nadácie Slovenskej sporiteľne Moderný remeselník Slovenska získali ocenenie Inovatívny remeselník roku 2016. Viac informácií nájdete v tomto článku.

Hodiny vždy dodávame v darčekovom balení s výstužou z drevitej vlny a AA batériou.

Na čistenie od prachu použite jemnú suchú utierku alebo lepiaci valček na textil.

Viac o našej tvorbe si môžete prečítať v našich článkoch na Blogu.

Alebo nás sledujte na Facebooku.

Ďalšie informácie

Veľkosť:

24 cm

Farba:

červená

Materiál:

režné plátno

Popis:

Hodiny Lucy s číslami sú výborné ako rýdzo slovenský prezent, originálny svadobný dar či ako milé prekvapenie. Vďaka svojej inakosti potešia nielen milovníkov prírody a ručnej tvorby, ale aj moderne zmýšľajúcich nadšencov dizajnu. Vďaka tichému strojčeku sú navyše vhodné aj do spálne.

Hodiny dodávame v darčekovom balení s výstužou z drevitej vlny a AA batériou.

Na čistenie od prachu použite jemnú suchú utierku alebo lepiaci valček na textil.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Lucy s číslami Ručne vyšívané nástenné hodiny”

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.