Bratislava MESTO SiTY
Ručne vyšívané nástenné hodiny

333,00 

Bratislava MESTO SiTY – ručne vyšívané nástenné hodiny.

0

Na objednávku (do 4 týždňov)

Popis

Precízne detaily

a kvalitné materiály

MESTO SiTY

Bratislava

Ručná výšivka

Čierna výšivka mapy Bratislavy na bielom podklade zaujme svojou jednoduchosťou a výraznosťou. Spleť nitiek na hodinách vytvára obraz mesta, kopíruje jeho tvar, rieky, uličky, ulice a námestia. Nájdete sa v nich?

Značková kvalita

K výnimočným hodinám určite patrí spoľahlivý mechanizmus. Pri projekte MESTO SiTY sme stavili na istotu a zvolili sme kvalitný a presný nemecký strojček Junghans s jemným tikaním.

popis 1 letak e1526911485572 - Bratislava MESTO SiTY <br>Ručne vyšívané nástenné hodiny

Jedinečný dizajn

Hodiny svojím tvarom pripomínajú vyšívací kruh. 36-centimetrový drevený rám s výškou 6 cm tvorí výrazný dizajnový prvok, ktorý sa vďaka svojej farebnosti a ekologickej úprave povrchu hodí do takmer každého interiéru.

Posolstvo

Naše domovy sú miestom, kde nachádzame pokoj. Niekedy však zabúdame, že sú súčasťou miest a obcí, ktoré tvoria našu krajinu. Pripomínajme si, že aj my sme pozvaní ťahať v nej svoju nitku.

Ručne vyšívané nástenné hodiny Bratislava MESTO SiTY 

Hodiny Bratislava z kolekcie MESTO SiTY sú ručne vyšívané nástenné hodiny s mapou Bratislavy osadené do dreveného rámu.

Čierna výšivka mapy Bratislavy na bielom podklade zaujme svojou jednoduchosťou a výraznosťou. Spleť nitiek na hodinách vytvára obraz mesta, kopíruje jeho tvar, rieky, uličky, ulice a námestia. Nájdete sa v nich?

Hodiny svojím tvarom pripomínajú vyšívací kruh. 36-centimetrový drevený rám s výškou 6 cm tvorí výrazný dizajnový prvok, ktorý vďaka svojej farebnosti ladí s takmer každým interiérom. Rám je vyrobený na Slovensku a je robený na mieru. Jeho povrch je upravený špeciánym ekologickým lakom so včelým voskom.

K výnimočným hodinám určite patrí spoľahlivý mechanizmus.

Pri projekte MESTO SiTY sme stavili na istotu a zvolili sme kvalitný a presný nemecký strojček Junghans s jemným tikaním.

Naše domovy sú miestom, kde nachádzame pokoj. Niekedy však zabúdame, že sú súčasťou miest a obcí, ktoré tvoria našu krajinu. Pripomínajme si, že aj my sme pozvaní ťahať v ňom svoju nitku. Pretože veľa nitiek môže vytvoriť pekný obraz. Obraz o meste.

Hodiny vyrábame na objednávku s mapami všetkých krajských miest.

Pri objednávke uveďte, ktoré krajské mesto má byť vyšité.

0

Ďalšie informácie

Veľkosť:

36 cm

Farba:

biela, čierna

Materiál:

bavlna

Popis:

Hodiny Bratislava z kolekcie MESTO SiTY sú ručne vyšívané nástenné hodiny s mapou Bratislavy. Hodiny svojím tvarom pripomínajú vyšívací kruh. 36-centimetrový drevený rám s výškou 6 cm tvorí výrazný dizajnový prvok, ktorý vďaka svojej farebnosti ladí s takmer každým interiérom. Rám je vyrobený na Slovensku a je robený na mieru. Jeho povrch je upravený špeciánym ekologickým lakom so včelým voskom.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Bratislava MESTO SiTY
Ručne vyšívané nástenné hodiny”

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.