Adele
Ručne vyšívané nástenné hodiny

58,00 

Adele – ručne vyšívané nástenné hodiny v patinovanom vyšívacom kruhu.

Nie je skladom

Nie je skladom

Popis

Precízne detaily

a kvalitné materiály

Kolekcia 2016

Adele

Prírodné vzory

Hodiny zdobíme ručne vyšívanými motívmi inšpirovanými rozmanitosťou prírody, ktorými poukazujeme na naše neoddeliteľné spojenie so svetom okolo nás. Pestrosť prírody odrážajú aj stehy použité pri vyšívaní.
Pretože v rozmanitosti je krása!

Zladené farby

Farby vyberáme tak, aby boli motívy autentické a hodili sa aj do súčasných interiérov. Vhodnými kombináciami tvarov a farieb vytvárame citlivo zladené doplnky pre každú domácnosť.

adele popis - Adele <br>Ručne vyšívané nástenné hodiny

Tichý mechanizmus

Zvolili sme tiché hodinové strojčeky, aby bol tento model vhodný aj do spální. Pri zaspávaní vás nebude rušiť tikanie a vy si budete môcť dopriať kvalitný zaslúžený odpočinok.

Originálny dizajn

Hodiny rámujeme do vyšívacích kruhov, ktoré pripomínajú ručnú prácu a jej hodnotu.  Plastický efekt povrchu vytvára jemné polstrovanie, ktoré hodinám navyše dodáva neobyčajný vzhľad.

Ručne vyšívané nástenné hodiny Adele v patinovanom vyšívacom kruhu

Prežiarte svoju obývačku hodinami, ktoré vás ručne vyšitým motívom vrátia k prírode. Výšivka vytvára na hodinách reliéf, ktorý je ešte zvýraznený jemným polstrovaním. Vyšívací kruh vás prenesie do našej dielne v Levoči, kde sa každý deň obnovuje tradícia remesla ručnej výšivky.

Hodiny sú výborné ako rýdzo slovenský prezent, originálny svadobný dar či ako milé prekvapenie. Vďaka svojej inakosti potešia nielen milovníkov prírody a ručnej tvorby, ale aj moderne zmýšľajúcich nadšencov dizajnu. V každom interiéri vytvoria nezameniteľný akcent. Svoje miesto si nájdu tak v moderných domácnostiach, ako aj na chalupe.

Na výrobu používame kvalitné prírodné materiály. Vďaka tichému strojčeku sú hodiny vhodné aj do spálne, kde nerušia svojím tikaním.

V roku 2016 sme v súťaži Nadácie Slovenskej sporiteľne Moderný remeselník Slovenska získali ocenenie Inovatívny remeselník roku 2016. Viac informácií nájdete v tomto článku.

Hodiny vždy dodávame v darčekovom balení s výstužou z drevitej vlny a AA batériou.

Na čistenie od prachu použite jemnú suchú utierku alebo lepiaci valček na textil.

Viac o našej tvorbe si môžete prečítať v našich článkoch na Blogu.

Alebo nás sledujte na Facebooku.

Ďalšie informácie

Veľkosť:

24 cm

Farba:

zelená

Materiál:

režné plátno

Popis:

Hodiny Adele sú výborné ako rýdzo slovenský prezent, originálny svadobný dar či ako milé prekvapenie. Vďaka svojej inakosti potešia nielen milovníkov prírody a ručnej tvorby, ale aj moderne zmýšľajúcich nadšencov dizajnu. Vďaka tichému strojčeku sú navyše vhodné aj do spálne.

Hodiny dodávame v darčekovom balení s výstužou z drevitej vlny a AA batériou.

Na čistenie od prachu použite jemnú suchú utierku alebo lepiaci valček na textil.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Adele
Ručne vyšívané nástenné hodiny”

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.